• koryguje i wzmacnia energetyczne biopola człowieka
  • naturalnie wspomaga organizm
  • uzupełnia niedobór energii życiowej
  • wyzwala siły samoobrony organizmu
  • dostraja komórki ciała do wibracji zdrowia
  • przyspiesza powrót do zdrowia uzdrawiając ciało i umysł
  • uspakaja napięcie nerwowe
  • zabiegi zatrzymują i cofają rozwój choroby zapobiegając ich powstawaniu
  • są całkowicie bezpieczne

W bioenergoterapii stosuję techniki i metody pracy z energiami oraz własne predyspozycje. Wykorzystuję wiedzę i osiągnięcia nauki w tej materii. Jest dziedzina nauki na świecie która od dziesięcioleci prowadzi badania energetyki człowieka m.in. NASA. Stoją za tym wybitne autorytety profesorów czy doktorów fizyki, medycyny, neurobiologii, fizyki kwantowej i innych nauk.

Przez kilkanaście lat pracy zawodowej wypracowałem własne programy łącząc medycynę akademicką z medycyną naturalną. Moja praca nie koliduje z pracą lekarzy których wspieram, zawsze zalecam pacjentom aby byli pod opieką lekarską i stosowali zalecane leki. Ja usuwam przyczyny chorób . Medycyna akademicka leczy objawy stosując chemię lub skalpel. To dwa różne bieguny. Badania naukowe potwierdzają że ok.  70% naszych schorzeń są na bazie przeżytych stresów, lęków a 30% to urazy fizyczne i tryb życia.  Można powiedzieć że chorujemy na własne życzenie ( ok. 70%) .

Staram się dotrzeć  do tych przyczyn – przeżytych stresów, lęków ,w sposób świadomy i nieświadomy w przeszłości sprzed kilku czy kilkudziesięciu lat. One powodują zatory energetyczne w naszym ciele i umyśle. negatywne połączenie chemiczne w mózgu. Usuwam te formy energetyczne definiowane przez naukę jako formy mentalne, myślokształty, elementary, złe programy z biopola pacjenta – klienta.  Zatrzymuję procesy chorobotwórcze, usuwam towarzyszące im  bóle. Uzupełniam niedobory energii z wyższego planu. Pobudzam siły obronne układu odpornościowego, limfatycznego. Jeżeli trzeba koryguję układ hormonalny czy enzymatyczny.

Jest to początek powrotu do zdrowia. To proces przyspieszający likwidowanie patogenów, regeneracja i odbudowa komórek, który uspokaja i usuwa napięcia nerwowe – jest on całkowicie bezpieczny.  Wymaga to spokoju i zaangażowania u ludzi ( u zwierząt dzieje się to poza ich świadomością).

Na życzenie stosuję hipnoterapię jak również operacje fantomowe. Wykonuję zabiegi w gabinecie, szpitalach, w domu pacjenta. Prowadzę też sesje uzdrawiające na odległość w kraju jak i za granicą.

Opracowałem autorską skuteczną metodę pracy ze stresem, pomagam usunąć go z naszego życia, głównej przyczyny naszych chorób.

W czasie pracy mówię co robię, przekazuję bardzo ważne rady, jak unikać wcześniej popełnionych błędów – przyczyn chorób, podpowiadam jak nie martwić się a budować zdrowie i zadowolenie.